Wózki składane do magazynu

Naszą specjalnością w sklepie Unimagazyn jest dostarczanie Wam elementów wyposażenia do Waszych firm. I nie chodzi tutaj wyłącznie o standardowe meble metalowe, ale również różnego rodzaju wózki. W tej kategorii zgromadziliśmy składane wózki platformowe niezbędne w warsztatach, serwisach czy sklepach. Zapoznajcie się z zaletami poszczególnych modeli – z pewnością warto je mieć na wyposażeniu przedsiębiorstwa.

Wózki magazynowe składane

Jak sygnalizuje nazwa, prezentowane wózki składane służą do przenoszenia ładunków – zarówno dużych, ciężkich towarów, jak i drobnych paczek. Modele w tej zakładce są dość uniwersalne i znajdują szerokie zastosowanie. Z powodzeniem wykorzystacie je nie tylko w magazynach, ale również firmach logistycznych, sklepach, czy na halach produkcyjnych. Wszystkie dostępne wózki wykonano na solidnej konstrukcji metalowej, która pozwala na przewóz wielu przedmiotów.

Cecha wyróżniająca wózki z tej kategorii sklepu na tle pozostałych dostępnych opcji to możliwość złożenia wózka. Zazwyczaj narzędzia do przewozu towarów są dość duże i zabierają sporo miejsca, kiedy nie są użytkowane, co może sprawiać problem w małych warsztatach. W takiej sytuacji warto postawić na nasze składane wózki warsztatowe. Wystarczy kilka ruchów, aby mebel zmniejszył się i był gotowy do przechowania. Dzięki temu każdy wózek świetnie sprawdzi się również w przedsiębiorstwach, gdzie rzadko dochodzi do transportu towarów.

Składane wózki magazynowe – konstrukcja

Kolejną zaletą prezentowanych modeli wózków jest ich niewielka waga. Lekkość wózków bezpośrednio przekłada się na ich zwrotność i komfort wykorzystania. Co więcej, dzięki temu możecie przenosić je pomiędzy piętrami budynku w miarę potrzeb firmy.

Możliwość składania, niewielka waga i kompaktowy rozmiar wcale nie oznaczają jednak, że nasze wózki mają małą nośność. Za ich pomocą z pewnością przewieziecie mnóstwo przedmiotów przez wiele lat. Każdy model posiada odmienne parametry – zapoznajcie się z nimi przed zakupem.

Jaki model wózka warsztatowego wybrać?

Dobór wózka składanego do warsztatu wbrew pozorom może stanowić nie lada wyzwanie. Od czego zacząć? Warto przeanalizować wielkość towarów do transportu. Kształt również ma znaczenie – do przewozu np. elektronarzędzi lub materiałów warto wybrać wózek z burtami, które zapobiegają spadaniu przedmiotów. Paczki i inne płaskie przedmioty możecie zaś z powodzeniem przewozić na wózku z prostymi półkami.

Jeśli nie wiecie, na jaki wózek składany magazynowy warto się zdecydować, skontaktujcie się z nami! Chętnie udzielamy fachowych porad i podpowiemy Wam, który z dostępnych modeli sprosta Waszym wymaganiom.

Unimagazyn – wózki do magazynu i nie tylko

W sklepie Unimagazyn pomagamy Wam w transporcie i magazynowaniu przedmiotów. Dzięki naszym rozwiązaniom możecie zapobiec dostępowi osób trzecich do przechowywanych dóbr. Co więcej, wózki składane umożliwiają szybki transport towarów niemożliwych do przeniesienia przez pracowników. Dzięki naszym elementom wyposażenia minimalizujecie ryzyko kontuzji i wypadków w pracy. Takie usprawnienia są więc niezbędne w wielu zakładach pracy – przekonajcie się, że pozytywnie wpływają na wydajność pracowników.