UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Meble warsztatowe i przemysłowe

W odpowiednio przygotowanym miejscu pracy powinny znaleźć się meble warsztatowe i przemysłowe, które zadbają o komfort pracowników oraz o ich bezpieczeństwo. Jeśli szukacie solidnych, odpornych na uszkodzenia produktów – bez wątpienia znajdziecie je w naszej ofercie. Unimagazyn to sklep oferujący wyłącznie wyposażenie, w które warto zainwestować. W naszym asortymencie są m.in. stoły warsztatowe, szafki BHP, a także modele do przechowywania chemikaliów. Zapraszamy do poznania wszystkich produktów!

Jakich mebli warsztatowych i przemysłowych nie powinno zabraknąć w firmie?

Meble przemysłowe to niezbędne wyposażenie wielu firm. Dzięki nim z łatwością można utrzymać porządek w miejscu pracy. To z kolei sprawia, że wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria oraz narzędzia każdy z pracowników znajdzie bez trudu i tracenia cennego czasu na ich szukanie. Ponadto do wyposażenia zaliczane są również stoły warsztatowe, które znacząco wpływają na wygodę osób wykonujących swoje codzienne obowiązki.

Odpowiednie wyposażenie to również sposób, aby ograniczyć dostęp do konkretnych substancji osobom trzecim, co może pozwolić na zwiększenie bezpieczeństwa w danej firmie. Obecnie wybór mebli warsztatowych i przemysłowych jest tak duży, że bez problemu można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, co chcecie przechowywać w szafkach, czy jakie materiały mają być obrabiane na stołach – znajdziecie solidne meble warsztatowe i przemysłowe dostosowane do konkretnego miejsca pracy.

Stoły warsztatowe

W asortymencie można znaleźć m.in. stoły warsztatowe o odmiennych wymiarach oraz nośnościach. Dzięki temu bez trudu dostosujecie je do realizowanych w firmie zadań. Dostępne są zarówno modele o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 150 kg, jak i takie, na których położycie materiały o wadze nawet do 250 kg. Warto także podkreślić, że wybrane stoły mają regulowaną wysokość, co pozwala je dopasować do wzrostu pracownika oraz wykonywanych w danym momencie prac.

Oprócz klasycznych modeli oferujemy również innowacyjne stoły warsztatowe wyposażone w funkcjonalne rozwiązania. Pozwalają nie tylko na elektryczne sterowanie ich wysokością, lecz także zapamiętują najczęściej wykorzystywane ustawienia, co znacznie ułatwia pracę. Wszystkie blaty stołów są wykonywane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów – to sprawia, że te meble warsztatowe odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Szafki do wykorzystania w firmie

Wymieniając meble do przemysłu, nie można również zapomnieć o szafkach, które okazują się niezbędne niemal w każdej firmie. Tego rodzaju produkty oferujemy w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je wykorzystać także w niewielkich zakładach oraz w takich, gdzie szczególnie istotna jest oszczędność miejsca. Ponadto odmienne układy półek pozwalają na wybór wariantu, w którym przechowacie zarówno niewielkie akcesoria, jak i większe narzędzia. Oferujemy również meble na ubrania, które świetnie sprawdzą się w szatniach.

W ofercie mamy również specjalną szafkę na narzędzia. Poza standardowymi meblami do warsztatu asortyment obejmuje też szafki na komputery, a także elementy wyposażenia do przechowywania kluczy. Te przydadzą się szczególnie w większych zakładach. Nowoczesny design, który wyróżnia nasze produkty, sprawia, że są one funkcjonalne, a przy tym estetyczne.

Inne meble, w które warto wyposażyć warsztat

Wymienione wyżej produkty to nie wszystkie meble do warsztatu, które możemy zaproponować. Oferujemy również specjalne wózki narzędziowe pozwalające mieć przy sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Dzięki temu, że są na kółkach, pracownik może bez trudu przesunąć je tam, gdzie w danym momencie wykonuje pracę. Oprócz tego w ofercie dostępne są również specjalne pojemniki i haczyki, które ułatwią układanie wszystkich narzędzi na panelach. Znajdziesz je w kategorii elementy modułowe warsztatów.

W asortymencie poza meblami do przemysłu, mamy również ich elementy, w tym: zestawy nóg pozwalające na stabilne postawienie wybranych wcześniej szafek. Co więcej, dostępne są też zamknięcia na zamek sprawdzające się w przedsiębiorstwach, w których część rzeczy powinna być chroniona przed osobami trzecimi. Podczas urządzania szatni dla pracowników, warto również zwrócić uwagę na nasze estetyczne ławy, które pozwolą na przebieranie się w stroje pracownicze w komfortowych warunkach.

Jak wybrać dobre meble przemysłowe?

Warto pamiętać o tym, że potrzeby każdej firmy są inne, dlatego przed zakupem należy przemyśleć, czy wybrany zestaw mebli warsztatowych oraz wyposażenie przemysłowe odpowiadają na stawiane przed nimi oczekiwania. Co jest najważniejsze podczas wyboru tego rodzaju produktów?

  • Wytrzymałość – meble do warsztatu lub zakładu przemysłowego powinny odznaczać się przede wszystkim odpornością na uszkodzenia oraz trwałością. Jednymi z najlepszych modeli są te wykonane z metalu, które znajdziecie w naszej ofercie.
  • Łatwość montażu – w asortymencie Unimagazyn znajdziecie meble, które z łatwością można samemu zmontować. Nie są do tego potrzebne żadne skomplikowane narzędzia ani wiele czasu, co sprawia, że jeszcze w dniu dostawy można zacząć z nich korzystać.
  • Funkcjonalność – warto stawiać na meble o przemyślanej konstrukcji. Dzięki temu zapewnią wygodę pracownikom, a co za tym idzie, będą pozytywnie wpływać na ich wydajność.
  • Uniwersalny design – dobrze zadbać o to, aby każde stanowisko pracy wyglądało estetycznie. W tym mogą pomóc starannie wykonane, wytrzymałe meble przemysłowe lub warsztatowe.

Warto podkreślić, że wiele modeli naszych mebli może stanąć nie tylko w warsztatach czy zakładach produkcyjnych. Znaczną ich część wykorzystuje się również podczas wyposażania biur, szpitali, szkół, sklepów oraz siłowni lub basenów.

Solidne meble warsztatowe i przemysłowe w naszej ofercie

Oferujemy wytrzymałe meble warsztatowe oraz przemysłowe, które sprawdzą się w wielu firmach działających w odmiennych gałęziach przemysłu. Oprócz elementów wyposażenia takich jak szafki czy stoły w asortymencie mamy również inne produkty stworzone z myślą o potrzebach przedsiębiorstw w tym różnego rodzaju akcesoria dbające o wygodę zatrudnionych osób.

Dopracowujemy wszystkie szczegóły oferowanych modeli tak, aby mogły zapewniać komfort i bezpieczeństwo. Szeroki wybór pozwala na znalezienie modeli w pełni odpowiadających na potrzeby pracowników. Nie wiecie, która z dostępnych opcji będzie dla Was odpowiednia? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w podjęciu decyzji i dokonaniu korzystnego wyboru.