PROMOCJA: DARMOWA WYSYŁKA WSZYSTKICH ZAMÓWIEŃ!

Wózki transportowe

Stabilny wózek transportowy to niezbędny element wyposażenia magazynów, firm logistycznych, sklepów i nie tylko. Przygotowaliśmy więc dla Was szeroki wybór takich mebli – z nimi przewożenie materiałów, narzędzi czy przesyłek będzie o wiele sprawniejsze. W tej kategorii znajdziecie zróżnicowane modele wózków transportowych, aby każdy z Was mógł dopasować je do swoich potrzeb oraz branży – przekonajcie się!

Wózki transportowe do magazynu – rodzaje

Przeznaczenie prezentowanych wózków jest takie samo – służą one do przewożenia paczek, narzędzi i innych elementów. Warto jednak pamiętać, że nasze modele mebli warsztatowych są dość zróżnicowane. W tej kategorii mamy więc zarówno najprostsze wózki płaskie, wózki platformowe, jak i zupełnie odrębne rodzaje. Różnią je pojemność i konstrukcja, dlatego przed zakupem warto przeanalizować potrzeby danego zakładu pracy i produkty do przewożenia.

Wózki transportowe do warsztatu można podzielić również na ręczne oraz elementy wyposażenia umożliwiające szybkie złożenie. To świetne rozwiązanie do niewielkich przedsiębiorstw – takie modele przechowacie w niewielkiej przestrzeni, a w razie potrzeby – rozłożycie i zmaksymalizujecie ich potencjał.

Konstrukcja wózków transportowych

Niezależnie od rodzaju nasze wózki transportowe są niewrażliwe na uszkodzenia mechaniczne, zużycie oraz działanie niekorzystnych czynników. Dzięki temu z powodzeniem Wasi pracownicy mogą przez lata korzystać z nich bez obaw o uszkodzenia. Stabilna, a jednocześnie lekka konstrukcja umożliwia także przewożenie towarów do miejsca docelowego przez wąskie korytarze czy na zakrętach.

Wszystkie nasze wózki wyposażono także w solidne koła – to one sprawiają, że korzystanie z wózka jest tak wygodne. W zależności od modelu wybrane wózki z powodzeniem można poprowadzić po nierównym terenie, np. na uszkodzonej posadzce, najlepiej jednak wykorzystywać je na płaskiej powierzchni.

Gabaryty towarów bardzo często przesądzają o wyborze wózka do warsztatu. Do przewozu mebli i dużych elementów wyposażenia warto wybrać niewielki wózek platformowy. W firmie logistycznej o wiele lepiej sprawdzi się jednak lekki wózek z siatkowymi burtami.

Wózek transportowy z Unimagazyn

Staramy się dostosować nasz asortyment do Waszych potrzeb, dlatego z łatwością znajdziecie u nas wózki niezbędne do danego biznesu. Wózki ze sklepu Unimagazyn to idealna inwestycja dla każdej firmy – za atrakcyjną cenę możecie zyskać element, który znacznie ułatwi pracę Waszym pracownikom. Transport, a także przechowywanie towarów staną się o wiele łatwiejsze, nawet w niewielkich warsztatach.

Nawet przed zakupem takiego elementu wyposażenia jak podstawowy wózek transportowy, warto poświęcić chwilę na analizę dostępnych produktów oraz potrzeb firmy. Przed zakupem sprawdźcie więc udźwig danego modelu. Weźcie również pod uwagę sposób jego przechowywania, jeśli nie będzie użytkowany. Hamulce na kołach dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo wózka, ale nie zawsze takie elementy są wymagane.

Nie macie pewności, który z dostępnych wózków transportowych będzie odpowiedni dla Was? Zwróćcie się do nas! Pracownicy sklepu Unimagazyn starają się na bieżąco odpowiadać na zapytania klientów oraz udzielać im fachowych porad.