UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Szafy szatniowe

Niemal każde miejsce pracy powinno być wyposażone w osobną przestrzeń lub szafy szatniowe, gdzie osoba zatrudniona zostawi okrycie wierzchnie, rzeczy osobiste oraz przebierze się w odzież roboczą. Rozwiązania dopasowane do przedsiębiorstwa zapewnią pracownikom wygodę, warto więc w nie zainwestować. Unimagazyn to sklep, w którym znajdziecie wytrzymałe szafy szatniowe metalowe od sprawdzonego producenta. Sprawdźcie, jak z naszą pomocą możecie dodatkowo zadbać o komfort i bezpieczeństwo pracowników.

Nie znaleziono produktów na stronie...

Szafki szatniowe

Szafka dla pracowników to niezbędny element wyposażenia szatni w wielu zakładach pracy: od przedsiębiorstw wymagających noszenia uniformów, aż po hale produkcyjne, gdzie bez specjalistycznej odzieży roboczej nie można wykonywać swoich obowiązków. Szafa dla pracowników jest także bardzo ważna w innych firmach ze względu na możliwość przechowania odzieży wierzchniej, zimowego obuwia czy parasola.

Dzięki takiemu meblowi osoba zatrudniona zyskuje wygodę oraz bezpieczeństwo wynikające z możliwości założenia odpowiedniej odzieży. Nie można jednak zapominać, że szafki robocze na ubrania to również miejsce przechowywania rzeczy osobistych pracowników. Solidna budowa oraz zamki zapewniają, że dostęp do portfeli, telefonów czy kluczy użytkowników mają wyłącznie osoby do tego uprawnione.

Wytrzymała szafa do szatni warsztatowej

Prezentowane w tej kategorii szafki socjalne swoją wytrzymałość zawdzięczają zastosowaniu solidnej blachy stalowej zabezpieczonej środkiem antykorozyjnym i malowanej proszkowo. Dzięki temu powierzchnia jest trwała oraz chroniona przed odpryskiwaniem, zadrapaniami czy uderzeniami.

Doskonale wiemy, że w zakładach pracy, gdzie wykorzystuje się system zmianowy, szafy do szatni wystawione są na intensywną eksploatację. Aby wzmocnić korpus i drzwi, nasze meble uzupełniono dodatkowymi spawami.

Metalowa szafa do szatni magazynowej z naszej oferty posiada także zamknięcie na zamek obrotowy lub zamek cylindryczny. System jednego klucza (Master Key) dodatkowo chroni dobytek pracowników. Jeśli zachodzi potrzeba, szafka metalowa na ubrania może być uzupełniona o zapięcie na kłódkę – wówczas to osoby zatrudnione są odpowiedzialne za zabezpieczenie przechowywanych rzeczy.

Metalowa szafa szatniowa do samodzielnego złożenia

Meble metalowe w sklepie Unimagazyn są w większości przystosowane do samodzielnego złożenia. Oznacza to, że po dostarczeniu szafka socjalna (a właściwie jej części) powinna być odpowiednio zamontowana. Instalacja jest jednak wyjątkowo prosta, a dzięki przemyślanej konstrukcji nie wymaga wykorzystania narzędzi czy dodatkowych śrub.

Wielki atut tego rozwiązania stanowi łatwy transport oraz bezproblemowe przechowywanie mebla przed złożeniem, niezależnie, jakie są wymiary metalowej szafy. Szatniowe rozwiązania Unimagazyn z pewnością warto wykorzystać w wielu przedsiębiorstwach.

Metalowe szafki szatniowe – konstrukcja

Aby metalowa szafa ubraniowa była ergonomiczna i funkcjonalna, powinna zawierać części do przechowywania lub wieszania ubrań. Mowa tutaj o takich elementach jak wieszaki, haczyki czy drążek. Szafka robocza metalowa z półką na buty, torbę lub plecak pozwala bezpiecznie odłożyć inne rzeczy osobiste. Takie rozwiązania sprawiają, że szafy szatniowe są jeszcze bardziej pojemne bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni w przebieralni.

Poza wieszakami nasze szafy ubraniowe wyposażono także w inne udogodnienia. Ich przykładem mogą być otwory wentylacyjne – grill zapewnia swobodny przepływ powietrza, dzięki któremu wilgotne okrycia wierzchnie mogą wyschnąć. Taka szafa socjalna sprawia również, że zanieczyszczona odzież robocza może być przechowywana bez obaw o przyspieszony rozwój bakterii czy pleśni.

Wybrane szafki ubraniowe do szatni zakończono spadzistym dachem, który pomaga w utrzymaniu porządku w pomieszczeniu. Dzięki niemu usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń jest proste.

Szafa szatniowa Unimagazyn – dlaczego jeszcze warto nam zaufać?

Unimagazyn to sklep dostarczający Wam dokładnie takie szafki ubraniowe dla pracowników, jakich potrzebują Wasi zatrudnieni. Dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane rozwiązania były funkcjonalne i oznaczone korzystną ceną. Szeroki wybór produktów sprawia, że każdy klient znajduje w naszym katalogu to, czego oczekuje. Zobaczcie, dlaczego jeszcze warto nam zaufać.

  • Lekkość – solidny korpus szafki wcale nie musi być ciężki! Dzięki temu z łatwością zmienicie lokalizację szatni albo samej szafy. Lekkość ma również znaczenie przy montowaniu dostarczonego elementu.
  • Wytrzymałość – mimo wykorzystania lekkiej blachy każdy mebel metalowy jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, zużycie czy próby kradzieży.
  • Sprawdzona marka – produktom Unimagazyn zaufało już mnóstwo klientów – sprawdźcie sami! Dołączenie do ich grupy to świetna decyzja.
  • Wsparcie w wyborze szafki do szatni – doskonale rozumiemy, że szafy metalowe powinny jak najlepiej pasować do charakteru przedsiębiorstwa oraz potrzeb pracowników. Nasi specjaliści chętnie pomagają w wyborze odpowiednich rozwiązań szatniowych, dlatego warto skontaktować się z nimi przez telefon lub e-mail.