UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Szafy pracownicze

Szafy pracownicze to bardzo ważny element wyposażenia w przedsiębiorstwach z branży przemysłowej i nie tylko. Aby bez zarzutu służyły pracownikom przez wiele lat, postawcie na metalowe szafy robocze z oferty Unimagazyn. W tej kategorii przedstawiamy solidne szafki dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Nie znaleziono produktów na stronie...

Metalowe szafki ubraniowe dla pracowników – gwarancja bezpieczeństwa

Prezentowane szafy pracownicze służą przechowywaniu ubrań roboczych, prywatnej odzieży oraz rzeczy osobistych takich jak portfel czy telefon. Muszą być więc wytrzymałe i zapewniać pracownikom pełne bezpieczeństwo. Nasze szafki zbudowano z solidnego metalu, a dodatkowo wyposażono w zamki z niezbędnym systemem jednego klucza (Master Key).

Szafy ubraniowe pracownicze narażone są na intensywną eksploatację, zwłaszcza w systemie zmianowym w firmie. Trzaskanie drzwiczek, szarpanie czy uderzenia to tylko przykłady działań pracowników, na jakie nasze szafy są odporne. Stal wykorzystana w budowie szaf jest doskonale zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. W konstrukcji zwrócono uwagę na najbardziej newralgiczne miejsca i wzmocniono je dodatkowymi spawami.

Malowanie nowoczesnymi lakierami proszkowymi także stanowi o trwałości szaf roboczych – meble są zabezpieczone przed zadrapaniami, odpryskiwaniem czy pęknięciami. Pod warstwą farby gatunkowa stal została pokryta środkiem antykorozyjnym, dzięki czemu nie musicie obawiać się o rdzewienie i psucie szaf. W przeciwieństwie do drewnianych czy plastikowych, szafy metalowe pracownicze to inwestycja na wiele lat.

Szafy ubraniowe pracownicze do szatni

Szafy robocze z naszego katalogu posiadają różnorodną budowę, dzięki czemu dany mebel z łatwością dopasujecie do potrzeb Waszego przedsiębiorstwa:

  • wysoka, wąska szafa to kompaktowe miejsce do przechowywania np. fartuchów albo pełnych uniformów;
  • szafka „L” sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pracownicy oprócz ubrań zmieniają także obuwie;
  • mniejsze szafki skrytkowe stanowią oszczędność miejsca i gwarancję bezpieczeństwa rzeczy osobistych osób zatrudnionych.

Szafy pracownicze dostarczamy w kilku kolorach, dzięki czemu dobierzecie je także do wystroju szatni. Jeśli zależy Wam na zwiększeniu dostępnej przestrzeni, warto przemyśleć wbudowanie naszych szaf we wnęki – meble z powodzeniem sprawdzą się w takiej aranżacji.

Solidne szafki pracownicze – budowa

W zależności od rodzaju szafy ubraniowe pracownicze posiadają dodatkowe przegrody, haczyki i drążki, aby wygodnie przechować odzież oraz obuwie. Dzięki nim osoby zatrudnione odseparują także brudną odzież BHP od czystej. Każde drzwi do szafek są wyposażone w podwójny grill wentylacyjny. Element zapewnia swobodny przepływ powietrza, a wilgotne okrycia wierzchnie mają szansę wyschnąć przed zakończeniem zmiany.

Szafy pracownicze to nie tylko miejsce przechowywania rzeczy osobistych i odzieży BHP, ale także dodatkowa powierzchnia do sprzątania. Większość prezentowanych towarów posiada jednak spadzisty dach, który ułatwia usuwanie kurzu i innych zanieczyszczeń. Część drobin nie osadza się na pochyłej powierzchni, ale zsuwa się na podłogę, skąd może być szybko zebrana podczas mycia.

Nasze szafki robotnicze wysyłamy do samodzielnego montażu, dzięki czemu paczka kurierska zajmuje mniej miejsca i jest łatwiejsza w transporcie. Składanie szaf nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi czy śrub ze względu na przemyślaną konstrukcję.

Aranżacja szaf roboczych i innych mebli socjalnych

Nasze meble socjalne sprawiają, że przestrzenie pracownicze zyskują praktyczność oraz estetykę. Modułowa budowa pozwala dowolnie łączyć dostępne szafki pracownicze tak, aby poprawić wygodę przygotowania do pracy oraz zakończenia zmiany.

Do szafek roboczych z powodzeniem możecie dodać dopasowane ławki z naszej oferty. Ławki umieszczone pod szafami zapewniają pracownikom miejsce do siedzenia i wygodnej zmiany obuwia. Rama sprawia także, że meble zyskują nóżki – przestrzeń pod szafką może stanowić więc dodatkowe miejsce do przechowywania. Dzięki uniesieniu szafy sprzątanie podłogi nie stanowi problemów.

Szafki możecie wyposażyć także w specjalne zapięcia na kłódki – wówczas to pracownicy są odpowiedzialni za zabezpieczenie własnej odzieży i rzeczy osobistych.

Unimagazyn – bezpieczeństwo i praktyczność

Dokładamy wszelkich starań, abyście bez problemu znaleźli w naszej ofercie dokładnie takie szafki pracownicze, jakich potrzebują Wasi zatrudnieni i nie tylko. Unimagazyn posiada szeroki katalog dostępnych produktów oraz usług. W razie pojawienia się pytań, chętnie służymy fachową poradą w zakresie doboru towarów do wyposażenia firm. Wystarczy napisać lub zadzwonić, a nasi eksperci Wam pomogą.