UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Solidne ławy do szafek metalowych

Pomieszczenia pracownicze powinny być dostosowane do potrzeb osób zatrudnionych. Mowa tutaj o szafkach na rzeczy osobiste oraz solidnych zamkach zapobiegających kradzieżom. Nie zapominajcie jednak o komforcie – nawet tak proste elementy wyposażenia jak ławy do szafek metalowych grają ogromną rolę w przygotowaniu do pracy lub zakończeniu zmiany. Ławki z tej kategorii będą służyły Wam i Waszym pracownikom przez wiele, wiele lat.

Nie znaleziono produktów na stronie...

Dlaczego warto wykorzystać ławy pod szafki metalowe?

Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni pracowniczej jest bardzo ważne dla osób zatrudnionych. To tutaj pozostawiają rzeczy osobiste, odzież i obuwie oraz przygotowują się do wypełniania obowiązków zawodowych. Po zakończonej zmianie pomieszczenie staje się zaś jedynie krótkim przystankiem do upragnionego wypoczynku w domu. Warto więc zadbać, aby było możliwie funkcjonalne oraz komfortowe.

Szafy metalowe do przechowywania to obowiązkowe wyposażenie przestrzeni pracowniczych w wielu branżach, np. w przemyśle chemicznym, spożywczym czy elektromaszynowym. Mimo że szafki pracownicze z oferty Unimagazyn są wyjątkowo pojemne i posiadają szereg udogodnień, możecie wyposażyć je dodatkowo w inne elementy. Mowa tutaj zwłaszcza o ławkach pod szafki metalowe.

Ławki do szafek metalowych – funkcje

W wielu zakładach pracy (także w biurach) pracownicy używają innego obuwia do wypełniania obowiązków oraz poruszania się do i z firmy. Nic dziwnego – buty pracownicze są niejednokrotnie bezpieczniejsze i wygodniejsze od zewnętrznych modeli. Nasze ławki do szafek metalowych są więc niezbędne, aby umożliwić zatrudnionym poprawne założenie odpowiedniego obuwia. Zajęcie miejsca na ławie pozwala zasznurować buty wymagane w hali produkcyjnej i przygotować się do wypełniania obowiązków pracowniczych o wiele lepiej niż robienie tego na stojąco lub przy ścianie.

Aby prezentowane ławki jak najlepiej służyły Waszym pracownikom, ich konstrukcja obejmuje siedzisko oraz ramę z nóżkami pod szafki. Taki element o wybranych wymiarach to zaskakująco użyteczna część wyposażenia. Dzięki temu, że szafy metalowe są uniesione, utrzymanie porządku na podłodze nie stanowi wyzwania. Co więcej, „uwolniona” przestrzeń pozwala na dodatkową przestrzeń do przechowywania. Pod szafką osoby zatrudnione mogą teraz ustawiać obuwie zewnętrzne, parasole i inne rzeczy osobiste.

Nie można zapominać, że w środowisku pracy ergonomią powinny cechować się nie tylko stanowiska robocze, ale również inne przestrzenie, w których przebywają zatrudnieni. Uniesienie szaf do przechowywania odzieży, ubrań i rzeczy osobistych sprawia, że korzystanie z nich jest o wiele łatwiejsze i komfortowe dla pracowników. Dzięki temu użytkownicy nie muszą schylać się, aby umieścić lub zabrać swoje rzeczy, a przedmioty położone na najniższej półce nie są narażone na zanieczyszczenie lub zgniecenie.

Ławy do szafek metalowych – dostępne opcje

W ofercie naszego sklepu znajdziecie kilka zróżnicowanych modeli szaf metalowych i innych mebli. Nie bez powodu – staramy się sprostać odmiennym potrzebom przedsiębiorców, a także specyfice zabudowy przestrzeni pracowniczych. Z tego też względu prezentujemy kilka opcji, jeśli chodzi o ławki do szafek metalowych.

Przykładem może być uniwersalna ławka o wymiarach 85,5 × 70 × 30 cm. Jeżeli zależy Wam jednak na nieco wyższym modelu, polecamy wariant mierzący 85 × 80 × 30 cm. Różnica pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami może zaskakująco wpływać na komfort korzystania z mebli w pomieszczeniu pracowniczym.

Dodatkową zaletą naszych ławek jest fakt, że świetnie pasują do innych mebli z asortymentu Unimagazyn – niezależnie od koloru. Ponadto modele ławek posiadają zabezpieczenia z tworzywa sztucznego na bokach i nóżkach, które zapobiegają uderzeniom czy zadrapaniom użytkowników przestrzeni, a także elementów konstrukcyjnych (ścian i podłogi).

Montaż ławek pod szafki metalowe

Niemal wszystkie meble w ofercie Unimagazyn wysyłamy do samodzielnego montażu. To wielkie udogodnienie dla kurierów oraz przy późniejszym przechowywaniu paczki (jeżeli nie ma potrzeby instalowania ławek od razu po ich zakupie). Siedzenia są więc rozłożone na mniejsze części. Pojedyncze produkty ważą jedynie ok. 5 kg.

Nie obawiajcie się — montaż ławek jest prosty, nawet jeśli nie uważacie się za złote rączki. Co więcej instalacja nie wymaga dodatkowych narzędzi ani śrub. Wszystko, czego potrzebujecie, znajdziecie w paczce. Wasze zadanie polega więc po prostu na złożeniu uzyskanych części oraz przykręceniu ławek do szafek metalowych, np. przy pomocy dołączonego płaskownika.

Odpowiadamy na potrzeby przedsiębiorstw – Unimagazyn

Jeśli zależy Wam jedynie na uniesieniu szafek bez montażu ławki, sprawdźcie dopasowane nóżki do szaf metalowych. Unimagazyn to „przystanek” dla każdego przedsiębiorcy i inwestora, szukającego trwałych mebli do zakładu pracy. W naszej ofercie znajdziecie zatem nie tylko nóżki i ławy do szaf metalowych, ale również m.in. wózki narzędziowe oraz stoły robocze idealne jako wyposażenie w wielu firmach.