UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Szafy narzędziowe

Porządek w każdym zakładzie pracy to priorytet. I nic dziwnego – zadbana przestrzeń, gdzie wszystkie elementy mają swoje miejsce, pozwala na maksymalizację efektywności. Szafy narzędziowe prezentowane w tej kategorii służą właśnie temu. Dzięki naszym rozwiązaniom duże i małe narzędzia zyskają specjalne miejsce przechowywania, do którego mają dostęp wybrani pracownicy. Zobaczcie, dlaczego jeszcze warto je wybrać.

Szafki narzędziowe do warsztatu i nie tylko

Meble metalowe z naszej oferty znajdują zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych, logistycznych czy magazynach. Pozwalają na zachowanie porządku oraz zabezpieczeniu niezbędnych akcesoriów. Ponadto narzędzia umieszczone w jednym miejscu o wiele łatwiej znaleźć, pracownicy nie muszą więc tracić czasu na ich poszukiwania. Prezentowane szafy narzędziowe są skonstruowane specjalnie z myślą o wymagających warsztatach.

To jednak nie jedyne zastosowanie, jakie znajdują nasze meble warsztatowe. Szafki do przechowywania narzędzi możecie wykorzystać w niemal każdym przedsiębiorstwie. Wszędzie tam, gdzie dokonuje się napraw, a podstawowe narzędzia czy drobne akcesoria, np. śruby, gwoździe czy chociażby taśmy, warto zainwestować w metalową szafę narzędziową.

Szafki warsztatowe – rodzaje

Szafki w naszej ofercie wpływają na wygodę wykonywania zadań w miejscu pracy. Aby zapewnić Wam pełną funkcjonalność, dostępne szafy narzędziowe możecie kupić w kilku wariantach.

  • Wysoka szafa warsztatowa z szufladami zapewnia największą pojemność. Dzięki półkom na odpowiedniej wysokości umieścicie wewnątrz zarówno niewielkie, jak i większe (oraz cięższe) akcesoria.
  • Niska szafa narzędziowa pozwala przechować najbardziej potrzebne narzędzia tuż przy stanowisku pracy. Warto wyposażyć ją w dodatkowy zamek, aby zapobiec dostępowi osób trzecich.
  • Szafa narzędziowa mobilna to rozwiązanie dla niewielkich zakładów pracy lub warsztatów, w których miejsce wykonywania obowiązków jest zmienne. Solidne koła z hamulcami pozwalają na przewożenie zestawu ciężkich narzędzi w pobliskie (np. wokół pojazdu) lub dalsze (oddalona część hali lub magazynu) lokalizacje. Takie szafki narzędziowe nie zajmują zbyt wiele przestrzeni, a także w miarę potrzeb możecie je przesunąć w bardziej dogodne miejsce.

Półki, szuflady i drzwi – szafy narzędziowe – budowa

Elementy wyposażenia w zakładach produkcyjnych, warsztatach czy magazynach są codziennie narażone na ogromne obciążenia. Zmianowy system pracy zwiększa także ryzyko awarii czy uszkodzeń mebli. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby każda szafka narzędziowa ze sklepu Unimagazyn była odpowiednio wytrzymała. Meble dużej nośności przygotowano z blachy stalowej odpornej na korozję czy uderzenia. Każdy produkt posiada wzmacniane spawy oraz możliwość montażu zamka lub kłódki.

Szafka warsztatowa w zależności od rodzaju posiada szereg udogodnień i dodatkowych elementów, które ułatwiają gospodarkę narzędziami w miejscach pracy. Oto niektóre z nich:

  • półki przestawne – półki wysuwane możecie dowolnie ustawić, aby lepiej rozlokować najpotrzebniejsze narzędzia;
  • szuflady – dzięki nim na małej powierzchni zmieścicie mnóstwo elementów;
  • przegrody – pozwalają podzielić przechowywane przedmioty, np. narzędzia, materiały oraz dokumenty;
  • drążki na pojemniki – haki lub drążki umożliwiają wygodne i stabilne zamocowanie plastikowych pudełek z naszego sklepu do przechowywania śrub lub innych małych części;
  • panele z narzędziami – tablice perforowane w szafach są idealnym rozwiązaniem do zawieszenia najczęściej stosowanych akcesoriów.

Szafa narzędziowa – gabaryty

Meble metalowe dostarczamy przedsiębiorcom z różnych sektorów na terenie całej Polski. Doskonale wiemy, że każdy z naszych Klientów ma wyjątkowe potrzeby – zarówno jeśli chodzi o specyfikę firmy, jak i jej rozmiar czy tryb pracy. Z tego względu oferowane szafy narzędziowe różnią się budową oraz rozmiarami. Zachęcamy do sprawdzenia, która z podanych propozycji sprawdzi się w Waszym zakładzie.

O gabarytach szafy narzędziowej decyduje jej rodzaj – podobnie jest z nośnością. Wzmocnione spawy oraz dodatkowe elementy konstrukcyjne w drzwiach sprawiają, że meble z powodzeniem utrzymują nawet cały zestaw ciężkich narzędzi czy materiałów. Maksimum funkcjonalności oferują pojemne modele o niewielkich wymiarach z przegrodami. Jeśli zależy Wam na zwiększeniu miejsca przechowywania narzędzi bez zajmowania zbyt dużej przestrzeni w warsztacie, sprawdźcie w naszej ofercie panele narzędziowe montowane na ścianie.

Szafy na narzędzia i inne meble z oferty Unimagazyn

Dostarczanie Wam wysokiej jakości mebli przemysłowych i warsztatowych to powód naszej dumy. Zaufanie, jakim nas darzycie zawdzięczamy wytrzymałości, funkcjonalności, a także estetycznemu wyglądowi rozwiązań z katalogu Unimagazyn. Szafy narzędziowe powstają z myślą o potrzebach Waszych przedsiębiorstw, dlatego z pewnością sprawdzą się w wielu branżach. Korzystne ceny to również wielka zaleta prezentowanych sprzętów.

Doświadczenie i fachowa wiedza sprawiają, że zapewniamy także skuteczną obsługę klienta. Zastanawiacie się, jaką szafkę narzędziową kupić? Z chęcią Wam pomożemy! Zachęcamy do kontaktu przez telefon lub e-mail.