UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Elementy modułowe do warsztatów

Kluczem do doboru odpowiednich mebli firmowych jest dostosowanie ich do potrzeb przyszłych użytkowników, a także samej przestrzeni pracowniczej. Staramy się oferować Wam elastyczne rozwiązania, dlatego w tej zakładce zgromadziliśmy elementy modułów idealne do wykorzystania w wielu stanowiskach pracy, niezależnie od branży. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Was w sklepie Unimagazyn.

Meble warsztatowe – funkcjonalne komplety

Z pewnością znajdziecie u nas coś do wyposażenia swojej firmy, niezależnie od tego, czym się zajmujecie. Prezentujemy Wam przykładowo wózki warsztatowe, które z powodzeniem można zastosować zarówno w serwisie samochodowym, jak i centrum logistycznym. Produkty z tej kategorii są wyjątkowo uniwersalne.

Panele narzędziowe z hakami lub uchwytami na pojemniki świetnie sprawdzą się w przydomowym garażu lub przy biurku wielbiciela DIY, na hali produkcyjnej i w wielu innych miejscach. Z pewnością warto więc zainwestować w takie elementy wyposażenia.

Jak uzupełnić stoły warsztatowe w firmie?

Każda firma to swego rodzaju mechanizm złożony z wielu kół zębatych. Warto odpowiednio go naoliwić, by cieszyć się korzyściami. Stabilny stół warsztatowy, chociaż stanowi podstawową powierzchnię roboczą, z powodzeniem może być uzupełniony innymi elementami. Wówczas korzystający z niego pracownicy nieco szybciej realizują zlecone im zadania. Przykładowo przy stole wystarczy umieścić tablicę z narzędziami oraz ruchomy wózek warsztatowy wypełniony niezbędnymi materiałami – wykonywanie obowiązków przychodzi z łatwością, jeśli wszystko, czego potrzebujecie, znajduje się tuż obok.

Po złożeniu zamówienia na stole i zgromadzenia wszystkich potrzebnych produktów, trzeba przejść do jego zapakowania. W takim miejscu należy ustawić nasze stanowisko do pakowania przesyłek. Wówczas pracownik szybko przeniesie zestaw towarów z jednej powierzchni na drugą, zawinie je w folię lub papier pakowy, a następnie przekaże do wysyłki.

Wystarczy odpowiednio rozmieścić meble firmowe i prezentowane w tej kategorii elementy modułowe do warsztatu, a praca w zakładzie odbywa się o wiele sprawniej. Z pewnością zauważą to pracownicy, gdy wszystkie niezbędne materiały będą zawsze dostępne pod ręką. Co ważne, nawet minimalna oszczędność czasu i optymalizacja podstawowych procesów pozwala zwiększyć wydajność w przedsiębiorstwie.

Unimagazyn – solidne meble firmowe

W naszej ofercie znajdują się także inne metalowe meble warsztatowe, np. stoły z regulacją wysokości, wózki czy szafy narzędziowe. Nasze meble cieszą się dużą popularnością i nic dziwnego – uzupełniają stanowisko pracy i służą ergonomii. Dzięki nim sięganie po narzędzia oraz utrzymanie porządku w zakładzie przychodzi każdemu pracownikowi z łatwością.

Co więcej, do wyrobu prezentowanych elementów wyposażenia wykorzystano odpowiednie materiały odporne na uszkodzenia mechaniczne takie jak uderzenia, zadrapania czy korozja. Meble do prac warsztatowych są także niewrażliwe na wiele niekorzystnych warunków, np. wilgoć czy kurz. Możecie mieć pewność, że zwiększą bezpieczeństwo pracy w zakładzie i będą Wam służyć bezawaryjnie przez wiele lat.