UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Wózki transportowe ręczne

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko wytrzymałe meble firmowe, ale również wózki transportowe ręczne do warsztatu, sklepu czy magazynu. Dzięki nim przemieszczanie artykułów nie będzie dłużej stanowiło problemu. Prezentowane modele są zróżnicowane pod względem budowy, nośności i ceny – sprawdźcie, który z nich jest idealny do Waszego przedsiębiorstwa!

Wózek transportowy ręczny

W magazynach zazwyczaj stosuje się duże wózki widłowe do przewożenia przechowywanych dóbr. Nic dziwnego, że maszyny są tak popularne – pozwalają szybko przewieźć ciężkie lub duże towary, które trudno byłoby unieść pracownikowi. Co jednak w sytuacji, kiedy trzeba przetransportować mnóstwo niewielkich lub lekkich przedmiotów albo gdy przestrzeń magazynowa nie pozwala na zastosowanie tradycyjnego wózka widłowego? Wówczas solidny wózek transportowy ręczny sprawdza się o wiele lepiej.

W tej zakładce sklepu Unimagazyn zgromadziliśmy modele wózków transportowych przydatnych w niemal każdym środowisku. Część z nich jest przystosowana do przewożenia materiałów i przedmiotów o dużych gabarytach, a pozostałe świetnie sprawdzają się do mniejszych i lekkich elementów.

Z opisywanych wózków transportowych możecie z powodzeniem korzystać wszędzie tam, gdzie dochodzi do transferu towarów – niezależnie, czy chodzi o paczki, meble, czy materiały i narzędzia w hali produkcyjnej. Nasze produkty świetnie sprawdzają się również przy ruchomych stanowiskach pracy, np. w serwisach samochodowych. W takiej sytuacji pracownik nie musi wielokrotnie korzystać z szafy narzędziowej – wszystkie potrzebne sprzęty i materiały ma w zasięgu ręki, na wózku transportowym.

Jak skonstruowano nasze wózki magazynowe ręczne?

Mimo że każdy z prezentowanych modeli jest nieco inny, coś, co łączy nasze wózki, to solidne koła. Taki element sprawia, że nawet obciążony wózek prowadzi się płynnie, a cała konstrukcja jest zwrotna nawet w niewielkich przestrzeniach. Wybrane modele można zastosować zarówno na płaskiej posadzce, jak i nierównym terenie.

Staramy się, by dostarczane przez nas meble firmowe zwiększały komfort pracy i były w pełni bezpieczne, dlatego każdy wózek wyposażono w wygodne uchwyty. Nawet tak proste elementy wyposażenia zmniejszają ryzyko kontuzji czy wypadków. W naszym asortymencie znajdziecie także wózki z kołami wyposażonymi w hamulce, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Wózki transportowe ręczne do magazynu – Unimagazyn

Chociaż prezentowane wózki mają mnóstwo korzyści, Unimagazyn to coś znacznie więcej niż produkty zgromadzone w tej kategorii. Oferujemy Wam kolekcję metalowych mebli biurowych, dzięki którym szybko stworzycie funkcjonalne przestrzenie do wypełniania codziennych obowiązków w pracy. Nasz sklep to idealny „przystanek” dla każdego przedsiębiorcy budującego lub modernizującego pomieszczenia w firmie. Sprawdźcie, co jeszcze możemy Wam dostarczyć.