UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Wytrzymałe stoły warsztatowe

Trudno wyobrazić sobie stanowisko pracy bez porządnego stołu. Roboczy blat powinien być duży i wytrzymały – dokładnie taki, jak stoły warsztatowe Unimagazyn! W naszej ofercie znajdziecie mnóstwo stołów do warsztatu i nie tylko, które z pewnością dopasujecie do potrzeb danego środowiska. Zobaczcie, jakie meble możemy Wam zaproponować i stwórzcie z nich ergonomiczną przestrzeń dla pracowników.

Profesjonalne stoły robocze

Odpowiedni stół warsztatowy do wykorzystania w przemyśle powinien być dopasowany do charakteru pracy. Czym charakteryzują się więc stoły robocze Unimagazyn?

 • Solidne nogi wykonane ze stalowych profili i malowane proszkowo zapewniają stabilną pracę niezależnie od wykorzystywanych narzędzi. Wybrane modele dodatkowo wzmocniono poprzeczną belką.
 • Ciężki blat z laminatu jest odporny na uderzenia. Powłoka z melaminy zapewnia wytrzymałość przed innymi uszkodzeniami mechanicznymi, a także wieloma substancjami chemicznymi. Dzięki niej powłokę stołu można łatwo utrzymać w czystości.
 • Zróżnicowana nośność z powodzeniem może być dopasowana do potrzeb danego zakładu lub charakteru wykonywanych czynności. Do prac z dużym ciężarem polecamy modele o nośności 250 kg, a do pozostałych – 150 lub 160 kg.
 • Zróżnicowane wymiary są niezwykle ważne przy stanowiskach roboczych, które wymagają stosowania większej przestrzeni albo miejsc pracy w pomieszczeniach o niestandardowym metrażu. Nasze rozwiązania pozwalają wykorzystać maksymalnie blat, aby zapewnić Waszym pracownikom komfort i bezpieczeństwo przy wypełnianiu obowiązków.

Stoły robocze do warsztatu, magazynu, fabryki i nie tylko

Prezentowane w tej kategorii stoły warsztatowe mają wyjątkowo szerokie zastosowanie. Z powodzeniem możecie je wykorzystać w dowolnej firmie, np. w:

 • logistyce,
 • przemyśle,
 • laboratoriach,
 • warsztatach samochodowych,
 • hurtowniach,
 • montowniach.

Stół warsztatowy posłuży do przechowywania narzędzi, podpisywania dokumentów czy pakowania lub otwierania paczek. To jednak tylko kilka przykładów. Płaska, duża powierzchnia jest niezbędna do wielu zadań pracowniczych, dlatego z pewnością warto wyposażyć w nią przedsiębiorstwo.

W praktyce solidne stoły robocze z powodzeniem sprawdzają się również w przydomowych garażach czy jako wyposażenie kącika do majsterkowania i DIY.

Elektryczne stoły do warsztatu

Modele stołów warsztatowych z naszego sklepu są dość zróżnicowane. W tej kategorii znajdziecie więc blaty o kilku wymiarach i wysokościach oraz stoły z różną nośnością. Ponadto prezentujemy także rozwiązanie problemu długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej – elektryczne stoły robocze. Jeśli chcecie samodzielnie zamontować nóżki do blatu, mamy dla Was opcję bez górnej części stołu.

Stoły robocze z elektryczną regulacją wysokości to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnych mebli. Pozwalają pracować zarówno na stojąco, jak i na siedząco. Dzięki temu pracownicy mogą dostosować pozycję do swoich potrzeb oraz uniknąć wielu konsekwencji płynących z tradycyjnej pracy biurowej. Długie godziny spędzane bez ruchu są dużym obciążeniem dla organizmu – regulowany blat zapewnia neutralną pozycję dla kręgosłupa, oczu oraz ramion, spełniając zasady ergonomii.

Każdy elektryczny stół do warsztatu z regulacją posiada poręczny panel sterowania. Za jego pomocą pracownik uniesie lub obniży blat albo zaprogramuje kilka automatycznych pozycji stołu. Biurko porusza się dość szybko (ok. 3 cm/s), zatem nie ma mowy o przestojach w pracy – zmiana pozycji może wręcz pozytywnie wpłynąć na produktywność osób zatrudnionych. Co więcej, aby zmienić wysokość blatu za pomocą guzika, nie trzeba zdejmować przedmiotów ze stołu. Urządzenie z nośnością na poziomie ok. 160 kg z powodzeniem uniesie nawet ciężkie narzędzia, sprzęt komputerowy czy inne artykuły.

Jak za pomocą naszych stołów warsztatowych stworzyć miejsce robocze w zakładzie?

Solidny stół roboczy, chociaż jest bardzo ważny w pracy, stanowi jedynie podstawę do stworzenia funkcjonalnego stanowiska. Warto pomyśleć o zaaranżowaniu przestrzeni wokół przy pomocy innych mebli przemysłowych. Jak to zrobić?

 • Panel narzędziowy umieszczony za stołem stanie się miejscem przechowywania najczęściej wykorzystywanych akcesoriów.
 • Szafa narzędziowa posłuży do innych urządzeń.
 • Szafa na komputer wolnostojąca lub nabiurkowa pozwoli zabezpieczyć firmowy sprzęt elektroniczny.

Takie lub inne elementy ustawione obok siebie szybko stworzą komfortowe i ergonomiczne miejsce pracy, w którym osoba zatrudniona ma dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi.

Wszystkie wspomniane meble (nie tylko stoły do warsztatu) znajdziecie w sklepie Unimagazyn. Nasz sklep specjalizuje się w sprzedaży elementów wyposażenia do przestrzeni pracowniczych, możecie więc mieć pewność, że zamówione produkty posłużą Waszym pracownikom przez wiele lat.

Macie pytania dotyczące opisywanych mebli? Umagazyn to również miejsce, w którym uzyskacie na nie odpowiedź! Chętnie opowiemy Wam o szczegółach naszych produktów oraz usług, które dla Was pełnimy. Zachęcamy do kontaktu – omówmy wspólnie potrzeby Waszych przedsiębiorstw.