UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Zwrotne wózki magazynowe

Wytrzymały wózek magazynowy to podstawa optymalnego funkcjonowania sklepów, hurtowni, centrów logistycznych i nie tylko. Platforma na kołach pozwala niewielkim wysiłkiem przetransportować ciężkie oraz duże ładunki, co skutecznie zwiększa produktywność w zakładzie pracy. Jeśli szukacie wózków magazynowych dla przedsiębiorstwa, koniecznie sprawdźcie, co ma dla Was Unimagazyn.

Wytrzymały wózek magazynowy – sklep Unimagazyn

Dobre wózki magazynowe to wszechstronne pojazdy, bez których praca w magazynie byłaby o wiele trudniejsza. Zwrotność pozwala efektywnie manewrować kołami nawet na ograniczonej przestrzeni, natomiast nośność dostosowana do Waszych potrzeb pomoże w szybkim przewożeniu załadowanych towarów.

Dzięki tym cechom wózki magazynowe stają się atrakcyjną alternatywą dla wózków widłowych: nie wymagają wysiłku, specjalistycznych umiejętności, ani uprawnień, a ponadto są dopasowane do transportu na stosunkowo niewielkie odległości. Wystarczy jeden pracownik, aby przyspieszyć i ułatwić pracę magazynu – przekonajcie się!

Rodzaje wózków magazynowych w ofercie naszego sklepu

Wózki transportowe

Prezentowane wózki transportowe to zróżnicowane produkty. W kategorii znajdziecie zarówno proste wózki składane, jak i zwrotne wózki przeznaczone do przewożenia paczek. Do naszych wózków transportowych zaliczamy także przykładowo wózki transportowe ręczne oraz taczkowe. Dzięki takiemu podziałowi kategorii o wiele łatwiej odnajdziecie poszukiwane produkty.

Wózki taczkowe

„Taczka” wykorzystywana jest do magazynów o najmniejszej przestrzeni. Jazda i transport towarów po nierównym terenie (np. po schodach) nie sprawiają żadnego kłopotu. Zwrotność zapewnia wysoko usytuowana rączka, a koła pneumatyczne (zwłaszcza w modelach sześciokołowych) są odporne na zużycie oraz eliminują wstrząsy. Chociaż wózki taczkowe najlepiej sprawdzają się do towarów zapakowanych w pudełka, z powodzeniem wykorzystacie je także do transportowania niektórych kłopotliwych przesyłek, np. beczek. Dodatkowe zabezpieczenia takie jak łańcuch zapobiegają poruszaniu się towaru w trakcie przewozu.

Wózki platformowe

W sprzedaży Unimagazyn posiada także solidne wózki platformowe – to świetny element wyposażenia hal produkcyjnych, firm budowlanych i ogrodniczych, a także szpitali czy gastronomii. Stałe platformy umożliwiają przewożenie wielu towarów jednocześnie. W wybranych modelach ruchome półki dostosujecie zaś do własnych potrzeb. Solidne hamulce i wygodna rączka zapewniają pełną kontrolę nad kołami.

Wózek platformowy może być również wyposażony w praktyczną hulajnogę z podnóżkiem. To wyjątkowe rozwiązanie pozwala szybko przemieszczać się po wielkopowierzchniowych halach przemysłowych czy fabrykach.

Sztaplarki i podnośniki

Ta grupa to „ciężki sprzęt” z oferty Unimagazyn, czyli sztaplarki i podnośniki. Produkty doskonale sprawdzają się przy dużych gabarytach ładunków, stanowią więc idealne wózki do przemysłu. Widlaki ułatwiają układanie towaru na regałach lub w formie kolumn w wygodny i bezpieczny sposób. Modele pojazdów są zróżnicowane m.in. pod względem udźwigu oraz wysokości podnoszenia. W ofercie znajdziecie zarówno sztaplarki, podnośniki ręczne, jak i elektryczne.

Transportery do mebli

Nasze wózki przemysłowe z powodzeniem nadają się również do przewożenia mebli. Zmiana lokalizacji elementów wyposażenia przedsiębiorstwa (np. szafy metalowe Unimagazyn) w obrębie hali produkcyjnej może stanowić kłopot. Z pomocą przychodzą Wam wygodne transportery do mebli – korby ręczne czy hydrauliczne uniosą ciężkie ładunki, a dodatkowe elementy utrzymają je stabilnie w miejscu.

Wózki do pojemników EURO

Oferowane wózki do pojemników EURO dostosowane są do transportu ładunków o standardowych wymiarach. Płaskie rusztowania utrzymają zarówno pojedynczy pojemnik, jak i kilka skrzyń ustawionych w kolumnę bez obaw o wypadki przy pracy. Minimalistyczna konstrukcja sprawdza się w wąskich przestrzeniach, np. pomiędzy regałami w magazynie.

Wózek transportowy – zastosowanie

Prezentowane wyżej rodzaje i zastosowanie wózków transportowych czy platformowych to jedynie nasza propozycja. Przed zakupem warto przemyśleć charakter towarów przewożonych w firmie, a następnie dopasować do nich optymalne rozwiązanie Unimagazyn.

W razie problemów chętnie Wam pomożemy! Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, a ci posłużą fachową poradą. Wspólnie dobierzemy dostępne wózki magazynowe do potrzeb firmy.

Tanie wózki do magazynu

Wózek transportowy lub inny, który odpowiada potrzebom przedsiębiorstwa, to czasami poważna inwestycja. Niektóre sprzęty dostępne na rynku kuszą niskimi cenami, a po zakupie okazują się wadliwe. Z drugiej strony podobnie może być z narzędziami z wyższej półki cenowej. Polecamy zatem, aby najpierw zwrócić uwagę na parametry, jakich wymaga charakter pracy transportowej w firmie.

Staramy się, aby wózki magazynowe w sklepie Unimagazyn posiadały atrakcyjne ceny i solidną konstrukcję bez potrzeby podejmowania kompromisów. Pamiętajcie jednak, że niska cena nie powinna być jedyną kwestią do rozpatrzenia podczas zakupów. Koszt wózka jest bardzo istotny, ale nie powinien stawać ponad funkcjonalnością sprzętu, jego udźwigiem czy sposobem obsługi.