UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Panele narzędziowe

Jak poradzić sobie z nieporządkiem w miejscu pracy? Bardzo często nawet regularne sprzątanie nie zdaje egzaminu, ponieważ wykorzystywane akcesoria nie są odpowiednio przechowywane. Panele narzędziowe z Unimagazyn to doskonałe rozwiązanie tego problemu. Dzięki nim poprawicie gospodarkę narzędziami w zakładzie oraz utrzymacie przestrzeń w czystości, co z pewnością przełoży się na efektywność wykonywania obowiązków, a co za tym idzie – zyski.

Perforowane tablice narzędziowe

Prezentowane produkty to proste, ale wyjątkowo przydatne elementy wyposażenia przedsiębiorstwa. Powierzchnia panelu posiada perforację, która ułatwia zawieszanie oraz przemieszczanie haczyków, a na nich – wybranych narzędzi. Uchwyty można zamontować pionowo i poziomo w dowolnym miejscu na tablicy. Panel umieszczony nad lub obok stołu roboczego ułatwia przegląd dostępnych narzędzi, dostęp do nich oraz odłożenie na miejsce po zakończonej pracy.

Panele narzędziowe w naszej ofercie często stanowią część metalowych szaf i wózków narzędziowych. Zdajemy sobie jednak sprawę, że w niektórych sytuacjach warto postawić na tradycyjne rozwiązania. Panele do zawieszenia w dowolnym miejscu na ścianie pozwalają zaoszczędzić przestrzeń. Dzięki nim najpotrzebniejsze narzędzia zawsze są pod ręką pracowników, a osoba poszukująca danego akcesorium już z daleka widzi jego dostępność.

Tablica na narzędzia – zastosowanie

Prezentowane panele narzędziowe to nic innego jak płaskowniki z blachy z perforacjami. Są zabezpieczone przed korozją oraz malowane proszkowo. To jeden z naszych najprostszych produktów dostępnych w Unimagazyn, co oznacza, że znajduje bardzo szerokie spektrum zastosowań.

Tablice na narzędzia są wykorzystywane m.in. w:

 • garażach,
 • warsztatach,
 • magazynach,
 • fabrykach,
 • halach produkcyjnych.

Nic dziwnego, że nasze tablice narzędziowe można spotkać w tak wielu miejscach. Poniżej wymieniamy podstawowe zalety panelu narzędziowego:

 • pozwala na praktyczne przechowywanie,
 • pomaga utrzymać porządek,
 • poprawia gospodarkę narzędziami,
 • funkcjonalny i elastyczny,
 • zajmuje mniej miejsca niż szafa na narzędzia.

Panel narzędziowy zamocowany na ścianie

Produkty w sklepie Unimagazyn przesyłamy do Was w częściach do samodzielnego montażu. Takie rozwiązanie ułatwia transport, a instalacja naszych mebli przemysłowych jest wyjątkowo łatwa. W przypadku paneli narzędziowych potrzebę składania całkowicie wyeliminowano. Wystarczy zawiesić je na ścianie lub boku szafy i dodać haki, aby zupełnie odmienić gospodarkę narzędziami w firmie. Jeśli chcecie zapobiec gubieniu narzędzi czy dostępowi osób niepowołanych, tablice z powodzeniem można uzupełnić kłódkami.

Aby pozwolić Wam jak najlepiej dopasować panele do firmy, udostępniamy ich kilka rozmiarów. Niewielkie tablice pozwalają przechować najczęściej używane akcesoria, a duże – wytrzymają nacisk ciężkich sekatorów, młotków czy zestawów kluczy. Możecie wybrać spośród kilku rozmiarów paneli:

 • 1950 × 900 mm,
 • 896 × 480 mm,
 • 750 × 600 mm,
 • 666 × 480 mm.

Panel narzędziowy do przechowywania narzędzi na wózkach

Niektóre branże wymagają stosowania mobilnych stanowisk pracy, dlatego często wykorzystuje się pojemne wózki na narzędzia. Aby zwiększyć możliwości takiego mebla warsztatowego, warto przemyśleć montaż dodatkowego panelu narzędziowego. Zestaw, jaki mamy w ofercie obejmuje panel narzędziowy zamocowany na stalowej ramie, a także komplet haczyków i pojemników.

Haki do paneli narzędziowych

Aby prezentowane panele narzędziowe były możliwie funkcjonalne, zapewniamy Wam również kilka zestawów praktycznych haków i uchwytów. Wystarczy zamocować je na tablicy, a następnie zawiesić na nich narzędzie, akcesoria czy materiały. Uchwyty dostępne w sklepie Unimagazyn sprawdzają się do zawieszania lekkich przedmiotów, jak rolka taśmy czy klucze, a także do cięższych sprzętów, np. młotków lub metalowych kombinerek. W przypadku ciężkich elementów zalecamy stosowanie dwóch haków jednocześnie.

Wybrane uchwyty na narzędzia do paneli z powodzeniem utrzymają również pudełka czy pojemniki na drobniejsze elementy. To świetne rozwiązanie, jeśli stanowisko pracy wymaga stosowania śrub, gwoździ czy opasek zaciskowych.

Unimagazyn – oferta dla przemysłu

Tablice perforowane na narzędzia cieszą się popularnością wśród naszych klientów. I trudno się temu dziwić – są wyjątkowo proste w obsłudze i montażu, ale kryją w sobie wiele opcji personalizacji. Sklep Unimagazyn to jednak coś więcej niż proste panele narzędziowe. Oferujemy Wam także wiele innych mebli przemysłowych, które z powodzeniem dobierzecie do swojego przedsiębiorstwa. Przykładowo wózki narzędziowe i szafy na narzędzia także pozwolą skutecznie zabezpieczyć akcesoria oraz zadbać o porządek.

Jeśli zaś zależy Wam na stworzeniu modułowego zestawu mebli, wyposażcie się dodatkowo w solidny stół roboczy oraz szafki narzędziowe. Razem produkty tworzą niezwykle funkcjonalne stanowisko pracy niemal w dowolnej branży. W razie pytań chętnie odpowiemy na Wasze pytania dotyczące oferty Unimagazyn. Doświadczenie i fachowa wiedza sprawiają, że jesteśmy świetnymi doradcami Klientów.