UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Szafy serwisowe dla bezpiecznej i wydajnej pracy

Pojemne szafy serwisowe to nieodzowny element wyposażenia każdego warsztatu. Bez odpowiedniego systemu przechowywania praca jest powolna, a nawet niebezpieczna. Jeśli chcecie temu zapobiec, koniecznie sprawdźcie, co możemy Wam zaproponować z katalogu Unimagazyn. Metalowe szafy serwisowe, które stanowią uzupełnienie wielu stanowisk pracy, to nasza specjalność.

Nie znaleziono produktów na stronie...

Metalowe szafy serwisowe – niezbędne wyposażenie warsztatu

Dezorganizacja w miejscu pracy sprawia, że wykonywanie obowiązków przychodzi z trudem, jest mniej wydajne i znacznie wolniejsze. Realizacja zlecenia trwa dłużej, ponieważ wymaga odnalezienia niezbędnych narzędzi. Nieporządek sprzyja również wypadkom w zakładzie, warto więc wyposażyć się w odpowiednie miejsce do przechowywania. Narzędzia ułożone w naszych szafach pozwalają lepiej zagospodarować przestrzeń w warsztacie i opanować nieład. Dzięki temu każdy niezbędny sprzęt będzie pod ręką.

Szafy serwisowe umożliwiają aranżację przestrzeni wewnątrz wielu zakładów pracy takich jak:

  • warsztaty,
  • hale produkcyjne,
  • magazyny.

Standardowe szafy serwisowe podzielono na kilka części umożliwiających przechowanie wielu różnorodnych narzędzi oraz ich szybką lokalizację. Górna część zawiera panel z hakami do dowolnego rozmieszczenia przedmiotów często używanych. Poniżej znajdują się szuflady i dodatkowe półki. Największe modele naszych szaf pozwalają na przechowanie ciężkich elementów, np. poręcznych skrzynek narzędziowych czy mniejszych pojemników na materiały.

Mobilne szafki na narzędzia

Wyjątkowym elementem w tej kategorii są szafy narzędziowe mobilne. Wyposażone w koła meble świetnie sprawdzają się w dużych zakładach pracy, aby dostęp do narzędzi nie wymagał ciągłego przemieszczania się. Wytrzymałe koła umożliwiają wykonywanie obowiązków na stosunkowo równych powierzchniach, a hamulce zapewniają stabilność elementu. Wybrane modele szafek mobilnych wyposażono w pulpit pokryty gumą oraz uchwyt na długopis – pozwala to na wygodne przeglądanie niezbędnych dokumentów bez obaw o ich zaginięcie czy zanieczyszczenie.

Jak dobrać szafki do punktu serwisowego?

Każdy zakład pracy ma odrębne potrzeby jeśli chodzi o elementy wyposażenia i meble. Przed podjęciem decyzji warto więc zastanowić się, jakie kwestie są najważniejsze przy zakupie szaf do warsztatu.

  • Wytrzymałość – punkt serwisowy to miejsce, gdzie o uderzenia nietrudno. Trzeba więc wyposażyć się w solidne meble niewrażliwe na niekorzystne czynniki i uszkodzenia mechaniczne.
  • Wielkość – meble w warsztacie powinny być dopasowane do ilości wolnego miejsca. W dużych garażach z kilkoma stanowiskami warto zainwestować w mobilne szafki. Mniejsze zakłady skorzystają z pojemnych szaf stacjonarnych.
  • Pojemność – czasami nawet niepozorna szafka może okazać się zaskakująco pojemna. Wszystko dzięki praktycznym systemom przechowywania, jak szuflady czy panele z hakami.
  • Bezpieczeństwo – niezależnie od rodzaju produktu, meble z tej kategorii z powodzeniem zamkniecie na solidne zamki. Dzięki temu wyłącznie powołane do tego osoby mają dostęp do zabezpieczonych narzędzi.
  • Montaż – metalowe meble z oferty Unimagazyn możecie zainstalować samodzielnie. Montaż odbywa się szybko i nie wymaga dodatkowych narzędzi czy śrub.

Modułowe szafki serwisowe – budowa

Zależy nam, aby dostarczać klientom jak najlepsze meble, które posłużą im przez wiele lat. Dlatego zapewniamy Wam jedynie produkty ze sprawdzonego źródła. Szafki na narzędzia przygotowano z blachy pokrytej warstwą antykorozyjną, nie ma więc obaw o długotrwałą kondycję mebli nawet przy intensywnej eksploatacji oraz w otoczeniu silnych chemikaliów. Blacha jest także malowana proszkowo, dzięki czemu zyskuje wyjątkowo trwałą powłokę odporną na tarcie i odpryski.

Zapewniamy Wam meble o wysokiej wytrzymałości. Wszystko dzięki starannemu wykonaniu i dodatkowym spawom wzmacniającym. Zamki cylindryczne w szafkach narzędziowych są skutecznym zabezpieczeniem, a System Master key umożliwia otwarcie szafy nawet po zgubieniu czy zniszczeniu klucza. Pojemność zawdzięczamy dodatkowym elementom: panele w połączeniu z hakami pozwalają zagospodarować nawet niewielką przestrzeń na ścianie szafki.

Każdy model prezentowany w tej kategorii ma nieco inną budowę, aby każdy z naszych klientów znalazł dokładnie to, czego potrzebuje. Warto jednak zauważyć, że artykuły z tej kategorii z powodzeniem dopasowują się do innych metalowych mebli z katalogu Unimagazyn. Szafa na narzędzia w połączeniu ze skrytką czy szafką na chemikalia oraz stołem roboczym stworzy odpowiednie stanowisko pracy w wielu zakładach przemysłowych i nie tylko.

Metalowe szafki serwisowe z Unimagazyn

Szafy serwisowe, chociaż cieszą się popularnością wśród naszych klientów, to nie wszystko, co możemy Wam zaoferować. Sklep Unimagazyn dystrybuuje wytrzymałe meble warsztatowe i przemysłowe zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników. Dostępne modele zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz komfort podczas wykonywania zleconych zadań. Z przyjemnością odpowiadamy również na zapytania klientów o produkty czy usługi – przekonajcie się sami!