UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Szafy BHP dla pracowników i nie tylko

Solidne szafy BHP pracownicze są niezbędne do przygotowania i późniejszego pełnienia obowiązków w wielu zakładach pracy. Zastosowanie mebli prezentowanych w tej kategorii jest jednak o wiele szersze. Metalowe szafki BHP, jakie znajdziecie w sklepie Unimagazyn, możecie z łatwością dostosować do swoich potrzeb. Dzięki nim utrzymanie porządku i wykonywanie powierzonych zadań będzie o wiele sprawniejsze.

Nie znaleziono produktów na stronie...

Szafa BHP

Metalowe szafki pracownicze BHP można znaleźć w wielu zakładach pracy na całym świecie. I nic dziwnego – to doskonały sposób na ochronę rzeczy osób zatrudnionych. Są praktyczne, łatwe w utrzymaniu, a także estetyczne wizualnie. Dzięki tym cechom prezentowane produkty uzupełniają już dziesiątki pomieszczeń socjalnych naszych klientów.

W zależności od przedsiębiorstwa wybrana szafa powinna być bardziej lub mniej pojemna. Jeśli jednak nie możecie zdecydować, w jaki model szafy warto uzupełnić zakład pracy, zainwestujcie w kilka różnorodnych szafek. Być może niektórzy zatrudnieni nie potrzebują zbyt dużych przestrzeni do przechowywania? Modułowa budowa naszych produktów umożliwia dowolne łączenie poszczególnych elementów.

Metalowe szafki ubraniowe – zastosowania

Wytrzymała szafa ubraniowa to rozwiązanie przede wszystkim przeznaczone dla pracowników, którzy przechowują odzież i rzeczy osobiste poza miejscem wykonywania obowiązków. W magazynie, fabryce, laboratorium czy innych zakładach metalowe szafy BHP stanowią niezbędny element wyposażenia pomieszczeń socjalnych.

Oprócz tego prezentowane szafki BHP z powodzeniem możecie zainstalować również w szkolnej szatni, na siłowni czy w sklepach. W rzeczywistości socjalna szafka BHP znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie poszukuje się funkcjonalnych i bezpiecznych rozwiązań na przechowanie.

W Unimagazyn prezentujemy kilka modeli szafek socjalnych do montażu w każdej firmie, niezależnie od dostępnej przestrzeni. Mała szafka BHP umożliwia przechowanie drobiazgów, zaś większa – pozwala powiesić odzież roboczą (fartuchy, uniformy) bez obaw o powstanie nieestetycznych zagnieceń. Dzięki przemyślanej budowie pracownicy z powodzeniem przechowają w niej także odzież wierzchnią.

Szafa ubraniowa i jej solidna konstrukcja

Wysoką funkcjonalność naszych szaf zawdzięczamy przemyślanej budowie. Nawet najdrobniejszy szczegół pozwala na wygodne, a co ważniejsze bezpieczne przechowywanie odzieży roboczej i rzeczy osobistych. Zobaczcie, jakie elementy konstrukcyjne świadczą o jakości prezentowanych mebli.

  • Obudowa z blach stalowych cechuje odporność na uderzenia, odpryski czy ścieranie.
  • Drzwiczki wyposażono w dodatkowe spawy wzmacniające.
  • Otwory wentylacyjne zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza – nieprzyjemne zapachy nie kumulują się w zamkniętej przestrzeni.
  • Solidny zamek chroni przed dostępem osób niepowołanych do przedmiotów osobistych pracowników.
  • Zamek z systemem jednego klucza można zamienić na zamknięcie z kłódką – wówczas każdy pracownik jest odpowiedzialny za zabezpieczenie własnych ubrań.
  • Dodatkowe półki pozwalają oddzielić odzież czystą od brudnej czy obuwie robocze od zewnętrznego.
  • Drążek ubraniowy i haczyki w wybranych modelach umożliwiają powieszenie odzieży.
  • Gładka powierzchnia szafek pozwala zadbać o higienę w miejscu pracy, co wpływa na komfort przygotowania do pracy, a także samopoczucie po zakończeniu zmiany.

Szafy socjalne wykonano z solidnych materiałów, dodatkowo zabezpieczonych przed negatywnymi czynnikami. Metal pokryty warstwą antykorozyjną maluje się proszkowo – taka powłoka działa na blachę utwardzająco. Dzięki takim zabiegom użytkownicy mają pewność, że meble będą służyły im przez wiele lat.

Dodatkowe wyposażenie mebli socjalnych

W naszej ofercie znajdują się meble BHP bez nóżek lub z nóżkami. Proste nóżki do mebli z Unimagazyn możecie szybko na nich zamontować. Uniesione szafki socjalne mogą być wyposażone dodatkowo w ławkę dla pracowników do odpoczynku czy zmiany obuwia. Przestrzeń pod meblem stanie się wówczas kolejnym miejscem przechowywania. Sprzątanie podłogi także będzie łatwiejsze.

Szafki pracownicze do samodzielnego montażu

Potrzeby każdej firmy są zróżnicowane, jeśli chodzi o wyposażenie. Oprócz funkcjonalności, wytrzymałości i designu niezwykle ważny jest również montaż. Nasze szafki dostarczane są w częściach – paczka kurierska zajmuje wówczas mniej miejsca. Samodzielna instalacja sprzętów należy do intuicyjnych zadań, zatem nie potrzebujecie dodatkowych narzędzi czy śrub. Przemyślana konstrukcja w połączeniu z szybkim montażem to przepis na funkcjonalne meble dla firm.

Unimagazyn – szafki BHP i nie tylko

Socjalne szafki BHP, które oferujemy, spełniają oczekiwania wielu klientów – także tych najbardziej wymagających. Dzięki funkcjonalności, wytrzymałości oraz atrakcyjnej konstrukcji dostępnych rozwiązań każdy z Was znajdzie u nas niezbędne elementy wyposażenia firmy. Zawdzięczamy to produkcji z myślą o potrzebach użytkowników.

Szafy metalowe BHP to nie wszystko, co możemy Wam zaoferować – w Unimagazyn prezentujemy szeroki wybór wyposażenia warsztatowego czy przemysłowego. Produkty dostępne w naszym katalogu to świetne rozwiązanie do wielu zakładów pracy. Jeśli macie pytania, z chęcią na nie odpowiemy i udzielimy fachowej porady.