UWAGA: CIESZ SIĘ DARMOWĄ WYSYŁKĄ OD 0 ZŁOTYCH 🚚

Metalowe szafki na klucze

Priorytetem w każdym przedsiębiorstwie jest bezpieczeństwo — doskonale o tym wiemy. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Wam wytrzymałe elementy wyposażenia, które zapobiegną kradzieżom lub dostępowi osób niepowołanych. Nasze metalowe szafki na klucze nie zajmują zbyt wiele miejsca, ale skutecznie zabezpieczają mnóstwo kluczy. Sprawdźcie, dlaczego jeszcze warto się w nie wyposażyć.

Nie znaleziono produktów na stronie...

Szafa na klucze – metalowa skrzynka dla zachowania porządku

Nieład w firmie negatywnie wpływa nie tylko na wydajność, ale również motywację pracowników. Co ważniejsze, bałagan zwiększa także ryzyko wypadków w pracy, warto więc zadbać o porządek przy stanowiskach roboczych. Mowa tutaj nie tylko o odłożeniu narzędzi i materiałów na swoje miejsce, ale również akcesoriów takich jak klucze.

Brak ustalonego miejsca do przechowywania kluczy może stanowić zagrożenie dla pracowników oraz samej firmy. Wówczas łatwo jest je zgubić albo narazić się na kradzieże – klucze leżące „luźno” mogą stać się bowiem łakomym kąskiem dla osób trzecich. Co więcej, zatrudniony, który do wypełnienia obowiązków pracowniczych potrzebuje klucza, jest w takiej sytuacji zmuszony do jego poszukiwań, co skutkuje opóźnieniami w pracy.

Warsztatowa szafa na klucze – odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców

Aby zapobiec niebezpiecznym sytuacjom oraz przestojom i spadkom wydajności w firmie, warto skorzystać z elementu wyposażenia, jakim jest szafa na klucze. Metalowa skrzynka z naszej oferty skutecznie pomieści nawet kilkaset sztuk kluczy do szaf, pomieszczeń czy pojazdów, w zależności od wielkości firmy. Prezentujemy warianty o zróżnicowanej pojemności i liczbie haczyków na klucze:

  • 30,
  • 60,
  • 100,
  • 200.

W przeciwieństwie do systemów przechowywania kluczy skonstruowanych samodzielnie (np. z paneli narzędziowych z hakami) nasze szafy na klucze posiadają dodatkowy zamek cylindryczny w drzwiczkach. Razem ze skrzynką otrzymacie więc komplet kluczy zabezpieczających przechowywane akcesoria, nad którymi może czuwać jedna osoba odpowiedzialna za przydzielanie pozostałych kluczy. Szafa na klucze umożliwia także oznaczenie haczyków przeznaczonych na konkretne klucze, aby odszukiwanie ich było jeszcze łatwiejsze.

Kompaktowa szafa na klucze z powodzeniem zmieści się nawet w ograniczonej przestrzeni. Może także stać się dodatkiem w modułowym stanowisku pracy stworzonym z innych metalowych mebli Unimagazyn.

Firmowa szafa na klucze – budowa

W domach prywatnych i mieszkaniach szafki na klucze mogą przybierać najróżniejsze formy – najczęściej są to niewielkie skrzynki z drewna, które dodatkowo stanowią stylową ozdobę przedpokoju. Takie akcesoria raczej nie posiadają zamka w drzwiczkach, a ponadto mieszczą tylko kilka zestawów kluczy. Szafka na klucze przeznaczona do firmy powinna stawiać przede wszystkim na funkcjonalność. Co to oznacza?

Większość mebli przemysłowych prezentowanych w ofercie Unimagazyn wykonano na bazie z blachy stalowej zabezpieczonej przed korozją i malowanej proszkowo. W ten sposób chcemy zagwarantować Wam pełne bezpieczeństwo na wiele lat. Metalowe szafki na klucze są przy tym odporne na uderzenia, zadrapania i inne uszkodzenia mechaniczne, a farba nie odpryskuje ani się nie łuszczy.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, mimo swojej pojemności, nasze szafy na klucze nie zajmują zbyt wiele miejsca. Rozlokowane odpowiednio haczyki wewnątrz sprawiają, że skrzynka jest dość wąska, przypomina więc wielkością apteczkę pierwszej pomocy. Wystarczy przymocować ją do ściany w wybranym miejscu w zakładzie pracy oraz umieścić wewnątrz klucze.

Gdzie można zastosować metalowe szafki na klucze?

Unimagazyn to sklep spełniający potrzeby przedsiębiorców i inwestorów z wielu sektorów gospodarki. Staramy się, aby prezentowane rozwiązania sprawdzały się w firmie niezależnie od jej charakteru.

Wytrzymałość i neutralny wygląd naszych szaf na klucze sprawiają, że produkty to doskonały dodatek do środowisk takich jak np.:

  • biura,
  • warsztaty,
  • magazyny,
  • hale produkcyjne.

Oprócz tego metalowe szafki na klucze warto zainstalować wszędzie tam, gdzie wykorzystuje się kilkadziesiąt czy nawet kilkaset kluczy różnego rodzaju. Aby zapewnić pracownikom optymalny dostęp do zamkniętych kluczy, warto umieścić warsztatową szafę na klucze w centralnym miejscu dla przedsiębiorstwa, np. w sekretariacie, portierni, biurze kierownika lub brygadzisty.

Unimagazyn – szafki na klucze i nie tylko

Czy oprócz warsztatowych szaf na klucze poszukujecie też innego wyposażenia przedsiębiorstwa? Mamy dla Was świetną wiadomość! Nasz sklep to miejsce, w którym znajdziecie mnóstwo wytrzymałych mebli do firmy, czyli m.in. stołów roboczych, szaf chemicznych oraz wózków narzędziowych.

Wbrew pozorom zapewniamy nie tylko elementy wyposażenia stanowisk pracy w przemyśle, ale również przestrzeni pracowniczych. Dzięki naszym szafom osoby zatrudnione w Waszych firmach mogą komfortowo przygotować się do pracy lub powrotu do domu, spędzić czas na przerwie oraz bezpiecznie przechować rzeczy osobiste. Zobaczcie, co jeszcze możemy Wam zaproponować!

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym działem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z ofertą oraz pomożemy Wam dopasować wyposażenie do przedsiębiorstwa.